Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
785 postów 19055 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

To nie maseczki zabijają

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

tylko choroby współistniejące

s

-

To nie maseczki zabijają, tylko choroby współistniejące

 

 

Jakie choroby? Między innymi otyłość, stress, przemęczenie, niewyspanie. Tak, tak, to nie żarty.

Żarty to to: Noszenie zabójczych masek niszczy zdrowie, powoduje grzybicę płuc, niedotlenienia organizmu, zawały, omdlenia w wyniku zwiększonego poziomu dwutlenku węgla (hypercapnia) oraz niedotlenienie (hypoksja), i trucie się własnymi wydalinami. Przewlekłe niedotlenienie organizmu spowodowane przez maskę powoduje zaostrzenie istniejących chorób, bóle i zawroty głowy, zaburzenia poznawcze, co widać po noszących maski, którzy nie zdają sobie z tego sprawy, że sami sobie szkodzą.

Rzeczywiście, nie należy spać, ani spółkować w maseczce. Sam sen powoduje większe "niedotlenienie" niż maseczka, więc jeśli się jeszcze maseczką ten naturalny proces wspomoże, można obudzić się jak na kacu.


Neon stał się ostoją groszowych buntowników, którzy maseczki nie włożą, bo im szkodzi. Szkodzi ich dumie i wygodnictwu. Ludzie, którzy ukończyli przynajmniej podstawówkę, twierdzą, że maseczki nie utrudniają szerzenia się zarazy przenoszonej drogą kropelkową. Sic! Szkoła poszła w las!

Jak to postrzegają ich ofiary, pisałem
interesariusz.neon24.pl/post/157054,spiritolibero-i-inni

Nikt podobno nie zna kogoś chorego na COVID-19. Ja już znam. Sąsiada dotknęła niemoc i wypieki, do szpitala go nie wzięli, bo przebieg łagodny. Chłopina nawet jak mu gorączka spadła, nie mógł o własnch siłach dojść do łazienki. Taka to grypa, można stracić samodzielność wykonywania codziennych czyności. Jak człowiek jest sam, to leży jak kloszard w odchodach, dopóki mu nie przejdzie. Fajnie. Jak przygoda, to przygoda, jak kiedyś mówili młodzi.

Od początku donoszono, iż COVID-19 atakuje różne narządy wewnętrzne, płuca, serce, nerki, nasieniowody. Przy łagodnym przebiegu wydaje się, iż płuca są nie naruszone, ale stosownych badań jeszcze nie ma, podczas gdy wielu byłych chorych jest nadal niewydolnych oddechowo. Pierwsze konkretne sygnały dochodzą od kardiologów. Nawet łagodny, ba, niezauważalny przebieg COVID-19, może wpłynąć na pracę serca. Przede wszystkim występują zaburzenia rytmu, utrzymujące się mieciącami po chorobie. Czasem zapalenia mięśnia sercowego. We wszystkich narządach mogą wystąpić powikłania zakrzepowe.

Nazywanie COVID-19 rodzajem grypy pozwala ludziom lekceważyć niebezpieczeństwo. Przecież, gdy ma się grypę, wielu chodzi do pracy, nie izoluje się od rodziny. Grypę też można przejść niemalże bezobjawowo. Przy grypie nie pamięta się, że dziadek może przypłacić zarażenie życiem, bowiem takie przypadki są rzadkie. A więc nazywajmy rzeczy po imieniu, aby nie żałować lekkomyślności.

Drugą skrajnością jest to, że zarówno przewlekle chorzy, jak i ostro, nawet na sepsę, czy wstrząs anafilaktyczny, często nie otrzymują pomocy na czas, bo medycy boją się zarazy, i robią badania na COVID-19, zanim zaczną rozważać inne przyczyny i leczyć. W służbie zdrowia wprowadzono teleporady, sprzyjające szybszemu odfajkowaniu pacjentów, a kasa ta sama. Lekarze unikają chorych w obawie przed zarażeniem, do czasu, aż się udadzą do prywatnego gabinetu. Tam zagrożenie epidemiczne jest wyraźnie mniejsze.

Naukowcy twierdzą, że prawie każdy na to zachoruje, jakieś 70 procent ludzi. Nie ma całkowitej ochrony, a ograniczenia kontaktów międzyludzkich tylko spłaszczją krzywą zachorowań, żeby szpitali nie zapchać. Jeśli szpitali starczy, to i ograniczenia nie mają większego sensu. Co za różnica, czy zachoruje się za tydzień, czy za pół roku? Jak ktoś nie ma schronu, może tylo się pilnować, aby zachorować później, nie wcześniej.

Świrus już z nami zostanie, co stopniowo przyjmujemy do wiadomości, i otwieramy oczy. Liczenie na odporność stadną jest pułapką, bowiem przejście choroby często oznacza powikłania. A więc odporne na świrusa stado będzie niewydolne, obarczone różnymi powikłaniami, które nie uczynią życia lżejszym.

Znacznie lepszym rozwiązaniem byłoby zduszenie zarazy. Tylko ludzie nie chcą się na to zgodzić.

Sami pogarszamy skutki zarazy.
 


 

  Ostatecznie, mamy czasy ostateczne. Warto o tym pamiętać.


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/news-konwencja-solidarnej-polski-w-sprawie-reformy-sadownictwa,nId,4315340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 + przed tytułem oznacza uzupełnienie notki, każdy kolejny, kolejne

 i

interesariusz.neon24.pl/

KOMENTARZE

 • Hipochondryk
  Hipochondryk to osoba, która całą uwagę skupia na swoim ciele i chorobach.
  Hipochondryk cały czas zmaga się z wieloma chorobami i schorzeniami pomimo tego, że fizycznie jest zdrowy. Jednak to zaburzenie psychiczne skutecznie uprzykrza życie i powoduje pogłębienie problemów emocjonalnych.
  Hipochondryk to osoba, która nadmiernie koncentruje uwagę na swoim zdrowiu. Charakteryzuje się silnym niepokojem o swój stan fizyczny.
  Czasami lęk przed wystąpieniem choroby przybiera u hipochondryka postać fobii, np. przed zarażeniem świrusem.

  Przyczyny wystąpienia u pacjenta hipochondrii nie są do końca znane. Jedna z teorii mówi, że wpływ na to ma osobowość, a także przebieg dzieciństwa. Szczególnie narażone na to zaburzenie są osoby narcystyczne, a także egocentryczne.
  Bardzo często w leczeniu nerwicy hipochondrycznej konieczne jest wdrożenie farmakoterapii. Pacjenci bardzo często podczas leczenia doświadczają objawów depresyjnych.

  https://www.chillizet.pl/Zdrowie/Psychologia/Hipochondryk-objawy-leczenie-przyczyny-10718?gclid=Cj0KCQjwhIP6BRCMARIsALu9LfnGuR0yCLr3Xkhqgc1x5hYr4v2ovB1_2gQjoG9jnJdUlLHQ_u75oLoaAp1fEALw_wcB
 • Zaduszenie?
  Co to miałoby być, to "zaduszenie zarazy"? Pytam poważnie.
 • autor
  hello

  https://youtu.be/_sArgPG9esg
 • Autor pisze !
  Cytuje ! [Nawet łagodny, ba, niezauważalny przebieg COVID-19, może wpłynąć na pracę serca. Przede wszystkim występują zaburzenia rytmu, utrzymujące się mieciącami po chorobie. Czasem zapalenia mięśnia sercowego. ] koniec cytatu autora .

  Informuje ze znam taki przypadek zaburzenia rytmu serca u mojej koleżanki ze studiów ! miała trudności z chodzeniem bo nie mogła przejść 50 metrów bez zatrzymania się , przeszła operacje na sercu ! i dziś może powoli chodzić ! ale ale to było 11 lat temu jak nie wyleżała grypy ! Koleżanka wszystkich ostrzegała by nie lekceważyć grypy !


  Internauci !
  te wszystkie choroby które nam dziś żydo-globalna-mafia wciska jako Covid 19 to typowe objawy corocznej GRYPY w Polsce !!! i ta zgraja żydów
  ZDEWASTOWAŁA GOSPODARKĘ POLSKI zrobiła 110 mld DŁUGU i RECESJE na 9 % z powodu corocznej Grypy ? !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:48:17
  Hipochondryk to przede wszystkim osoba, która wyolbrzymia swoje objawy lub doznania, poczytując je za objawy groźnych chorób, lub wyolbrzymia zagrożenie zachorowania.

  Jestem hipochondrykiem, bowiem kranówę piję tylko w ostateczności, gdy się spieszę i nie mam nic pod ręką innego. Nie jest to racjonalne, bowiem kranówa jest obecnie zdrowsza od tej samej kranówy przegotowanej. Ale tej hipochondrii nauczyli mnie w dzieciństwie rodzice. W mieście. Bo na wakacjach na wsi piłem wodę bezpośrednio ze studni.

  Czasem mi odbija, i zapominam o hipochondrii. Właśnie wczoraj, prażąc się na słońcu, wykryłem na skórze coś, co przypomina klasyczne fotografie czerniaka. Ale nie pobiegnę do lekarza ani dziś, ani jutro, bo jest jeszcze małe.
 • @PiotrZW 08:00:45
  Zaduszenie zarazy następuje poprzez zmniejszenie wskaźnika przekazywalności poniżej 1. Oczywiście, trzeba to zrobić dokładnie, tj. nie dużym obszarze, tylko na każdym z małych. Zupełnie jak z ogniem. Też go trzeba przykryć w całości.
 • @rowszan 08:14:55
  tak, mówię również do Ciebie.
 • @ele 08:38:32
  a czemu owa grypa utrzymuje się w lecie ?
 • Instytytu Roberta Kocha:
  przeanalizował przypadki zarażenia 55 tys. osób, co stanowi 27 proc. wszystkich znanych do tej pory przypadków.

  Okazało się, co nie budzi zdziwienia, że Niemcy najczęściej zarażali się koronawirusem we własnych czterech ścianach i w domach opieki.

  W przypadku infekcji w kręgu rodzinnym współczynnik przekazywania koronawirusa wynosi 3,2. W domach starców i domach opieki 19 !!!

  Podobno w szkołach jest on bardzo niski, no, ale szkoły były przecież zamknięte.

  Niski współczynnik jest podobno w restauracjach, hotelach i biurach, oraz komunikacji. Ale instytut miał kłopoty, aby go określić z wystarczającą wiarygodnością, bowiem zidentyfikowanie pasażerów, którzy zarazili się koronawirusem od innych, jest trudne.

  Instytut nie komentuje słynnego przypadku norweskiego barmana w pubie Kitzloch w Ischgl, który wegług starych bajek zaraził całą Europę.

  ---------------------------------------
  A ja po raz kolejny skomentuję, iż nakaz używania maseczek w aucie osobowym uważam za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu ruchu, oraz absurd, nie obniżający współczynnika przekazywania świrusa w warunkach osobowego samochodu, którym osoby jadą przez dłuższy czas.
 • @interesariusz z PL 09:08:08
  A skąd Pan wie, że "kranówa" z coli jest zdrowsza niż "kranówa" przegotowana? I dla kogo zdrowsza, dla coli na pewno, ale dla Pana już niekoniecznie. Proszę się jeszcze zapoznać z terminami badania wody przez sanepid w swojej miejscowości. Jednak zaliczając stres, niewyspanie, zmęczenie do chorób, to Pan żarty sobie stroi z Czytelników Neonu. W leczeniu hipochondrii wybitnie pomaga zawieszony nad łóżkiem napis - "W końcu na coś muszę umrzeć"
 • @interesariusz z PL 09:11:43
  A kto ci powiedzał, że utrzymuje się w lecie?
  Niebezpieczna Legionella
  – Wewnątrz klimatyzacji może bytować m.in. Legionella pneumophila – bakteria, której objawy początkowo przypominają objawy chorób grypopodobnych (gorączka, Pontiac), ale potrafi także wywołać legionellozę, zwaną też chorobą legionistów. Jest to zapalenie płuc i pojawia się u osób z obniżoną odpornością, jednak prowadzi do powikłań skutkujących nawet śmiercią – przestrzega lekarz epidemiolog i wiceprezes firmy Medisept – Waldemar Ferschke.

  Legionella lubi środowisko ciepłe i wilgotne, gdzie narastają osady, zbiera się muł i rdza, a temperatura waha się między 20 a 55 stopniami Celcjusza, dlatego innymi miejscami oprócz wnętrza urządzeń klimatyzujących, gdzie panują doskonałe warunki dla jej wzrostu, są wszelkiego rodzaju instalacje i urządzenia hydrauliczne. Bakteria przenosi się w wodnym aerozolu, dlatego do zakażenia nią najczęściej dochodzi podczas korzystania z wanny z hydromasażem, wszelkiego rodzaju nawilżaczy, spryskiwaczy do ogrodu, pryszniców (również tych na plażach i basenach,) a także podczas obecności w pobliżu fontann.

  – Legionelloza to niebezpieczna choroba i jeśli zwłaszcza latem odczuwamy dolegliwości podobne do grypy lub zapalenia płuc, czyli ból mięśni i głowy, gorączka, kaszel, a w szczególności problemy z oddychaniem – nie powinniśmy ich bagatelizować i zgłosić się do lekarza. – zaleca specjalista.
  Angina w upalne dni
  Latem częściej przebywamy w miejscach publicznych, gdzie w większym stopniu narażeni jesteśmy na zakażenie nie tylko Legionellą czy wirusem opryszczki wargowej, ale też wirusem grypy (w tym tzw. grypy żołądkowej), gronkowcem złocistym, paciorkowcami wywołującymi szkarlatynę i anginę. Na tę ostatnią wbrew pozorom zapadamy częściej latem niż zimą. Angina to zapalenie migdałków, które znajdują się po obu stronach gardła. Nie atakuje jednak tylko naszego gardła, ale cały organizm, dlatego chorobie towarzyszą również inne objawy niż tylko ból gardła – m.in. wysoka gorączka, osłabienie, powiększenie węzłów chłonnych, a niekiedy wymioty.

  Jak podkreśla lekarz epidemiolog: – Angina jest chorobą, którą wywołuje zakażenie bakteryjne. Może jednak też wystąpić po poddaniu organizmu szokowi termicznemu, czyli dużej różnicy temperatur w jednej chwili. Tak się właśnie dzieje, gdy np. wychodzimy z mocno klimatyzowanego pomieszczenia na zewnątrz, gdzie panuje wysoka temperatura – zaznacza specjalista. – Dlatego tak ważnym jest, aby nie tylko czyścić i dezynfekować klimatyzatory z obecnych w nich drobnoustrojów, ale starać się nie schładzać pomieszczeń do zbyt niskich temperatur, znacząco różniących się od tych panujących na zewnątrz – dodaje.
 • Do żyda @interesariusz z PL 09:11:43
  Grypa panuje cały rok ! ale główne nasilenie występuje na terenie Polski listopad-marzec !


  Kiedy możemy złapać grypę?
  Grypa przenosi się drogą kropelkową, a więc łatwo zarazić się nią, przebywając w dużych skupiskach ludzkich. Większe ryzyko dotyczy zwłaszcza osób, które na co dzień spotykają się z chorymi, a więc osoby pracujące w służbie zdrowia, nauczycieli czy kasjerzy w sklepach . Sezon zachorowalności na grypę rozpoczyna się w okresie jesienno-zimowym, zaś nasila się na początku roku kalendarzowego w miesiącach styczeń-luty.
  Wraz z pojawieniem się wiosny liczba osób chorych na grypę powoli spada, choć wirusa możemy złapać przez cały rok. [ CAŁY ROK ]
  Poza okresem zimowym częściej jednak dopada nas przeziębienie niż grypa.

  https://www.gripex.pl/artykuly/sezonowosc-zachorowan-na-grype-i-przeziebienie

  tu masz link !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • To nie maseczki zabijają lecz ludzka głupota!
  To nie maseczki zabijają lecz ludzka głupota i medilane oszustwo! Epidemi Covidu nie ma!
  Skazana na prawdę dr. Martynowska
  https://www.youtube.com/watch?v=l8mQzy8hc0c
 • @viridiana 10:10:28
  Wierzę w zapewnienia, iż woda w kranie jest bakteriologicznie czysta, wielu moich znajomych tylko ją pije. Gotowanie zmniejsza zanieczyszczenia chemiczne, ale też pozbawia wodę innych składników, w tym rozpuszczonych gazów. Z tego powodu czarną herbatę parzy się z białego wrzenia, nie czekając na całkowite zagotowanie wody.

  Nie stoję sobie żarów z czytelników neonu, chociaż sobie żartuję, co można odczytać między innymi z tytułu.

  Stres, czy zmęczenie, w ocenie lekarzy zajmujących się chorymi na COVID-19, istotnie przyczynia się do cięższego przebiegu infekcji. Otyłość jest takim samym "obciążeniem" jak starość.

  Żart polega na tym, że czynniki, które wpływają na przebieg choroby wywołanej SARS-CoV-2 w mojej sugestii przypisuję działaniu maseczek.
 • @goat 10:13:18
  to są sprawy oczywiste,
  natomiast nie jestem pewien, czy w szpitalach zakaźnych rzeczywiście mylą COVID-19 z legionellą
 • @ele 10:33:37
  innych epitetów nie znasz ?
 • @Prezydentka 10:43:24
  Zawieszenie prawa wykonywania zawodu na okres 6 miesięcy ma na celu odizolowanie lek. Anny Prześlicy-Martynowskiej od pacjentów, ochronę pacjentów oraz zapobiegnięcie rozpowszechnianiu fałszywych i wprowadzających w błąd informacji na temat pandemii wywołanej wirusem Covid-19 [...] Zebrane dowody wskazują z dużym prawdopodobieństwem, że Anna Martynowska popełniła ciężkie przewinienie zawodowe [...] Prezentowana przez lekarza postawa stanowi zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów. Swoją postawą lekarz wprowadza pacjentów w błąd negując istnienie koronawirusa Covid-19

  fragmenty uzasadnienia. Lekarka MOŻE odwołać się od wyroku.

  --------------------------------------------
  skandalem jest pozbawienie wykonywania zawodu przez dr Huberta CZerniaka.
 • Tu macie linka na trucicielską moc maski
  https://www.youtube.com/watch?v=8TYoVUZQ5hg

  Wołajmy głośno ! bandyci bandyci bandyci to ci co nakazują noszenia masek które TRUJĄ ! bandziory z żydowskie rządu PIS nie trujcie nas !

  MAMY PRAWO DO ŚWIERZEGO POWIETRZA , bandziory z wirusologi !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ele 11:13:13
  po raz kolejny powołujesz się na kretyńskie doświadczenie,

  może sam jesteś kretynem ? ;-)
 • Do żyda @interesariusz z PL 11:11:24
  Co @interesariusz wstydzisz sie swego pochodzenia ? to nie epitet ale stwierdzenie faktu ! Jesteś typowym żydem anty-polakiem !
 • @ele 11:38:41
  jeszcze raz wyzwiesz mnie od małp, to Cię zablokuję.
 • Do żyda @interesariusz z PL 11:57:05
  Jak mie zablokujesz to cię inni zablokują ! bo nie jesteś tutaj lubiany !!!
  i do tego kłamiesz ! żyd to nie małpa ! żyd to anty-polak !

  https://www.youtube.com/watch?v=Bfp6PpD_Jl8
 • @interesariusz z PL 11:57:05
  https://www.youtube.com/watch?v=y4OGagTTbrk  trzeba pójść na wybory ! wirus jest w ODWROCIE !!
 • @interesariusz z PL 11:10:11
  Jak mogą pomylić woreczek żółciowy z nerką, to mogą pomylić legionellę z covidem.
  "84-letnia kobieta miała mieć usunięty woreczek żółciowy. Lekarz Patrick M. McEnaney w trakcie operacji w 2006 roku usunął jej jednak nerkę. Woreczek miał zostać usunięty laparoskopowo, ale z powodu dużego krwawienia doktor zdecydował się kontynuować zabieg przez normalną operację. Zaczął jednak robić to w złej części i usunął nerkę."

  Czytaj więcej na https://ciekawe.interia.pl/newsy/news-najwieksze-bledy-lekarskie-w-historii,nId,2260047#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 • @interesariusz z PL 11:08:07
  Z reguły uważam, że wierzyć można tylko Bogu a ludziom bacznie patrzeć na ręce, zwłaszcza te ręce, które próbują wpychać do naszych kieszeni. Ale już poza dowcipem - proszę poważnie zapytać o kalendarz badania czystości wody, najlepiej zaprzyjaźnionego urzędnika w dzielnicy lub gminie. Np wodę w Wieliczce bada się raz na...rok a tam dodatkowo wpuszczane są ścieki z dziurawej kanalizacji. W lipcu mieszkańcy części krakowskiego Podgórza i Wieliczki 3 dni nie mieli wody pitnej, rzekomo zanieczyszczonej przez coli, woda nawet po przegotowaniu wg. sanepidu nie nadawała się do spożycia (więc wiadomo, że nie coli), ale w końcu zajęła się tym prokuratura, jakieś etaty zwolnią się, może dla Polaków. Stres i poczucie zmęczenia przyczyniają się na pewno do cięższego przebiegu każdej choroby, z tym się zgodzę.
 • @interesariusz z PL 11:10:11
  Może nie mylą, ale jeśli prócz legionelli zdiagnozują Panu najpierw covid-19, to do innego szpitala niż jednoimienny może Pan nie dotrzeć albo dotrzeć za późno, jak ta ciężarna, która zmarła. I tu jest największy problem wygenerowany przez covidiotów z ministerstwa zdrowia.
 • @ele 11:38:41
  Jak Pan to przez monitor zobaczył??? Nawet ja muszę wpierw na oblicze popatrzeć, a też zdarza mi się pomylić.
 • @ele 12:12:30
  Solidarności emocji zawsze można przeciwstawić coś znacznie wyższego - solidarność racjonalnego myślenia i solidarność prawa opartego na art.54 Konstytucji. A Pan nie nazywaj Go małpą, jeśli sobie tego nie życzy, tylko poszukaj zasadnych logicznie argumentów zamiast domniemanego pochodzenia ad persona.
 • Włoscy rybacy znajdują w sieciach mnóstwo maseczek
  Włoscy rybacy znajdują w swoich sieciach ogromne ilości maseczek i rękawiczek - alarmuje krajowa federacja tej grupy zawodowej. Podkreśla się, że środki ochronne stosowane w związku z epidemią w niebezpieczny sposób dołączyły do odpadków zaśmiecających morze.
  Federacja rybaków ogłosiła w sobotę, że sygnały o maseczkach i jednorazowych rękawiczkach wyrzucanych do morza i trafiających do sieci napływają z miejscowości na całym włoskim wybrzeżu. To zdumiewające, ile maseczek i rękawiczek przywożę na ląd w swoich sieciach powiedział cytowany przez Ansę rybak prowadzący połowy w Morzu Tyrreńskim. Rybacy apelują o rozwiązanie problemu, który jest dla nich coraz bardziej uciążliwy. Ich federacja przyznała, że trudno oszacować, jakie ilości tych środków ochrony przed koronawirusem trafia do włoskich mórz, do których jak wcześniej obliczono wyrzucanych jest każdego roku 8 milionów ton plastiku.

  Źródło
  PAP
 • @interesariusz z PL 09:09:59
  To jest niemożliwe. Zwłaszcza, że są nosiciele "bezobjawowi".
 • @viridiana 14:43:28
  Słusznie, sprawa dla prokuratury,
  a że Polacy poprzez swoich przedstawicieli wyzbyli się dostępu do wody, to inna sprawa. Głupich nie sieją, a jednak się rodzą.
 • @viridiana 14:50:04
  o tym właśnie pisałem.
 • @kula Lis 69 16:26:12
  Dlatego ja uważam, iż nasz rząd dopuszcza się przestępstwa, winien być normalny NAKAZ, sklep może być otwarty, jeśli na wejściu klient dostaje maseczkę i rękawiczki, które zdaje przy wyjściu do odpowiednich pojemników.
 • @PiotrZW 17:23:06
  A to dlaczego ?

  Bezobjawowi przyczyniają się jedynie do tego, że trzeba wszystkich traktować jak chorych.
 • @interesariusz z PL 19:02:54
  //jeśli na wejściu klient dostaje maseczkę i rękawiczki, które zdaje przy wyjściu do odpowiednich pojemników.//

  No to sze byżnesz bedzie kręczył :)))

  Kolega Szamana nadąży z dostawami?
 • @interesariusz z PL 19:04:06
  Oczywiście! A tych w namordnikach to od razu pod respirator :))
 • Do @viridiana 14:55:33
  Nie trzeba widzieć twarzy żyda , oni się zdradzają swoim wpisem ! zawsze są antypolscy , antypatriotyczni i pro-żydowscy !

  Co do małpy ? gdzie pan zobaczył w moim wpisie z @interearuszem że go nazwałem małpą ? Nigdy nie wyzywam kogoś od małpy czy innych epitetów !

  Zawsze się przedstawiam Słowianin Lach ! nie ukrywam swojego pochodzenia i nie wstydzę się swego pochodzenia ! więc nie bardzo rozumiem dlaczego żyd się wstydzi swego pochodzenia ?

  Jeszcze raz informuję ze nie nazwałem NIGDY @intereausza MAŁPĄ !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @interesariusz z PL 19:04:06
  Czy wy naprawdę bujacie w chmurach?
 • @interesariusz z PL 19:04:06
  W sowietach była już bezobjawowa schizofrenia, ewenement na skalę świata. Ci bezobjawowi siedzieli w psychuszkach lub gułagach, tam ich leczono. Teraz bezobjawowy świrus, czyli powtórka z rozrywki.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:07:48
  Nie świruj, w lutym płaciłem za maseczki BFE 94% po 20 groszy w detalu.

  Ile w hurcie? 5gr, czy mniej?

  Nawet za 20 groszy każdy sam, typu biedra, stać na taki koszt.

  Maseczki robi automat. Dokładnie tak samo jak mennica tłucze złotówy.

  Inna sprawa, że pewnie w Polsce do tej pory nie produkuje się dmuchanej włókniny. A taka maszyna winna być ważniejsza niż czołgi i jakieś tam F35.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:09:03
  jaki związek ?
 • @ele 19:30:57
  zobacz, co napisałeś, nie@!
 • @PiotrZW 19:43:29
  wy, czyli kto?
 • @kula Lis 69 19:45:43
  Żal mi Ciebie, jeśli spotkasz się ze świrusem.
 • @interesariusz z PL 19:54:14
  20 groszy?
  To czemu w aptece były po 5 zł a na poczcie po 10?
  Rozumiem, miałeś dostęp do źródełka :)

  Dużą marże sobie zrobiliście...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:00:03
  Tłumaczyłem nie raz,

  i jeszcze raz wytłumaczę tłukowi,
  20 groszy w detalu, w lutym 2020r, wtedy nikt się nie spodziewał epidemii, to była ustabilizowana cena rynkowa. W aptece kosztowały trochę drożej, ale też poniżej złotówki. Nie pamiętam, ile.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:00:03
  ach, jeszcze dodam, tym razem z pamięci, że za maseczki BFE >99% płaciłem po 30gr.
 • @interesariusz z PL 20:05:58
  w pierwszej informacji jest literówka, ale każdy chyba zgadnie, że miało być napisane 95%.
 • @interesariusz z PL 19:56:31
  Jak dotychczas świrusa nie spotkałem, miałem w dupie ograniczenia, maski, etc..jeździłem po całej Polsce, bywałem w szpitalach, sklepach gdzie tylko bez namordnika, nikt mnie się nie czepiał, ostatnio na badaniach w przychodni na badaniu kości także. Ci co mnie badali też mieli namordniki w dupie, śmialiśmy się z nich w trójkę i z tej niby pandemii. Nawet tego bezobjawowego świrusa jak i takiej samej schizy nie mam. Więc nie musisz mnie żałować, sam o siebie dbam.
 • @interesariusz z PL 20:03:49
  //i jeszcze raz wytłumaczę tłukowi,//

  Też Cię lubię i uwielbiam jak tak czule do mnie mówisz :)))
 • @kula Lis 69 20:40:10
  Wiesiu... Może Ty jakoś naprostujesz interesarusza bo mi już ręce opadają...

  W końcu z jednej fali jesteście!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:14:54
  skoro udajesz głupiego, który nie potrafi spamiętać, co się do niego pisze .... ;-)
 • @kula Lis 69 20:40:10
  kiedyś szczęście Cię opuści, na razie świrusa tyle, co wariatów na drodze, trudno spotkać śmierć, ale z czasem sytuacja się zmieni,

  na szczęście, trochę lekarzy zmądrzało, i nie zabijają chorych od razu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:17:35
  Zamiast biadolić, załamywać ręce, może byś się wziął do jakiejś roboty, a jeśli chcesz dyskutować, to konkretne argumenty proszę, a nie negowanie faktów, godne pięciolatka.
 • @interesariusz z PL 21:23:01
  //może byś się wziął do jakiejś roboty, //

  Dwa etaty mi starczą...
  Nie jestem tak pazerny na pieniądze jak Ty :))
  Poza tym żyję tanio, nie inwestuję w namordniki i odżywiam się sezonowymi owocami, warzywami oraz dobrym, tanim mięsem i nabiałem prosto z gospodarstwa. Mówię Ci, pycha!
  Zapraszam, tylko bez namordnika bo krowy przestraszysz i mleka nie będą dawać! To bardzo mądre i wrażliwe zwierzęta :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:41:03
  trudno, ja żyję w mieście i odżywiam się truciznami.

  Etaty, to jedno, myślałem o działalności publicznej.
 • świrus
  wykrywany jest we Francji cztery razy częściej wśród osób poniżej 40. roku życia niż wśród osób powyżej 65. roku życia,

  nic dziwnego, wśród młodych popularne są poglądy Jarka R.
 • @interesariusz z PL 22:02:19
  Działalność publiczna?
  A co ja robię i jeszcze podpisuję się własnym nazwiskiem?
  Na budowanie barykad nie mam czasu, muszę pracować na Twoją emeryturę :)

  Ale zapraszam do nas na wieś. Niedługo będą dożynki i będzie niezła impreza. Może kogoś sobie poszukasz? Tylko bez namordnika proszę, bo psy Cię pogryzą :))
 • podobno świrus
  u bezobjawowych czai się w sercu,

  Lekarze z Niemiec znaleźli za pomocą biopsji ślady świrusa w mięśniu sercowym osób, u których rozpoznano zapalenie mięśnia sercowego, ale później okazało się, że wcześniej byli chorzy, ciężej lub lżej na COVID-19, w tym u osób z "nieszkodliwym" przebiegiem choroby.

  profesor Philip Wenzel z Niemieckiego Centrum Badań Sercowo-Naczyniowych.
 • W Chinach szczepionkę przeciwko COVID-19 podano już niektórym osobom z grup wysokiego ryzyka
  jest to jedna z siedmiu opracowywanych szczepionek przeciwko koronawirusowi. Cztery z nich są już w ostatniej fazie testów klinicznych.
 • @interesariusz z PL 19:54:14
  " Nawet za 20 groszy każdy sam, typu biedra, stać na taki koszt."

  Żeby to miało minimalny sens maseczkę trzeba zmieniać co 20 minut
  czyli 3 razy na godzinę.

  Praca: 9 godzin (8+1 godzina na dojazdy) = 3 maszeczki x 9 godzin = 27 maseczek dziennie x 20 gr= 5,4 zł na dzień.

  Dni roboczych w miesiącu jest ok. 22.
  22 x 5,4 zł/dzień = 118 złp/miesiąc/jednego człowieka.

  Jeśli są pracujący mąż i żona to 2x 118 = 236 złp/miesiąc.

  Faktycznie, każdego na to stać... dlatego Polacy uwielbiają najtańsze markety bo kasy mają jak lodu na Grenladii.
 • @kowalskijan584 12:28:14
  Pisałem o klientach.

  Jeśli chodzi o obsługę, to winni mieć całkiem inne maseczki.
 • Na weselu było
  80 gości, z których zakażonych jest obecnie 41 osób.

  Współczynnik przekazywania świrusa wyszedł im rekordowy, jakby to panna młoda była taka szczodra.
 • @interesariusz z PL 18:51:18
  "Współczynnik przekazywania świrusa wyszedł im rekordowy, jakby to panna młoda była taka szczodra" - tylko bezmyślne bydlę może coś takiego napisać. Testy jakie nieudolne są każdy widzi. To co one naprawdę pokazują nikt nie wie. Życzę żeby ktoś rozpoznał Cię, mimo noszonego namordnika, i Cię po mordzie sprał. Głupota i bezczelność Twoja jest porażająca.
 • @mykolaj-ek 19:09:06
  Panna młoda na weselu ma najwięcej "kontaktów".

  To, że TY nie wiesz, co pokazują badania genetyczne, nie oznacza, że nikt nie wie.
 • @interesariusz z PL 16:38:43
  "Pisałem o klientach."

  Zanim staniesz się klientem przez 8 godzin (jak nie dłużej) jesteś pracownikiem.

  Chyba, że jesteś jakimś bogaczem albo emerytem który nie musi pracować i przez cały dzień może zbijać bąki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031